باربری و اتوبار هفت تیر

باربری و اتوبار هفت تیر همراه همیشگی شماست در تمام لحظه ها.

باربری هفت تیر متخصص بسته بندی اثاثیه منزل در تمام نقاط هفت تیر.

وانت بار هفت تیر شبانه روزی آماده ارائه خدمات اسباب کشی میباشد.

باربری و اتوبار هفت تیر
وانت نیسان

اتوبار هفت تیر تهران

اتوبار هفت تیر یکی از قدیمی ترین و زیبا ترین مناطق مرکز استان تهران محله هفت تیر می باشد.بسیاری از شرکت های باربری تهران امروزه در این منطقه از تهران مشغول فعالیت می باشند آماده ارائه خدمات اسباب کشی و باربری هستند .شرکت اتوبار و باربری شیک بار یکی از شرکت هایی است که با تجربه طولانی مدت در این زمینه آماده انجام تمامی خدمات اسباب کشی از جمله بسته بندی اسباب و اثاثیه،باربری،وحمل و نقل و….می باشد.

خدمات باربری و اتوبار هفت تیر تهران

باربری هفت تیر یکی از زیر مجموعه های باربری شیک بار، باربری شمال تهران می باشد که باربری هفت تیر تهران جزئی از خدمات این محدوده است. باربری هفت تیر تهران آماده همکاری با تمامی افراد و شرکت ها در زمینه حمل و نقل و اسباب کشی لوازم و وسایل از محله هفت تیر به سایر نقاط تهران و یا شهرستان می باشد.

خدمات باربری هفت تیر عبارتند از

  • بسته بندی وسایل
  • حمل و اثاثیه منزل و یا شرکت به سایر نقاط تهران و شهرستان
  • صدور بارنامه و بیمه بارنامه دولتی رایگان

شرکت باربری شیک بار با سالها تجربه در زمینه اسباب کشی و جابجایی اسباب و اثاثیه در خدمت تمامی افراد و ارگان ها در منطقه هفت تیر می باشد

خدمات بسته بندی اتوبار هفت تیر تهران

یکی از خدمات شرکت باربری شیک بار بسته بندی وسایل به شکل کاملا حرفه ای و با استفاده از بروزترین روش های بسته بندی می باشد. باربری هفت تیر تهران تمامی وسایل و لوازم شما را با استفاده از وسایل بسته بندی مخصوص آماده جابه جایی به سایر نقاط خواهد نمود و به گونه ای که هیچ گونه صدمه در حین جابجایی با اسباب و اثاثیه شما وارد نشود. پس شما عزیزان می توانید با خیال آسوده اسباب و اثاثیه خود را برای جابجایی را به شرکت باربری شیک بار بسپارید. استفاده از کارتن های محکم،استرچ رپ، و انواع دیگر وسایل برخی از خدماتی است که ما در بسته بندی وسایل از آن استفاده خواهیم نمود.

شرکت باربری شیک بار با به کار گیری کارگران مجرب تمامی وسایل شما را به صورت دقیق و منظم بسته بندی و پس از آن جابجا خواهند نمود.لوازم باربری و ماشین های حمل بار مورد استفاده در باربری هفت تیر تهران جز بهترین لوازم مورد استفاده در باربری می باشد.

محدوده باربری هفت تیر تهران

منطقه هفت تیر تهران در قسمت مرکز استان تهران واقع شده است.این منطقه جز قدیمی ترین و خوش آب و هوا ترین مناطق استان تهران می باشد.امروزه ساختمان های مسکونی و تجاری بسیاری در این منطقه احداث شده است که اهمیت یک شرکت باربری مناسب در این منطقه را دو چندان می کند.

محدوده هفت تیر از شرق تا بزرگراه امام علی،از شمال تا بزرگراه ارتش، از غرب به خیابان لنگری و از جنوب به بزرگراه صدر محدوده می شود. با توجه به موقعیت مکانی این محله و دسترسی و سه بزرگراه اصلی تهران انجام امور باربری ساده تر صورت می گیرد. اما نکته ای مهمی که می بایست درباره ای باربری هفت تیر مورد توجه قرار گیرد تسلط به تمامی خیابان های این محدوده جهت فرار از ترافیک ها محدوده می باشد.باربری هفت تیر تهران با تیمی مسلط به محدوده می تواند تمامی اسباب و اثاثیه شما را در کوتاه ترین زمان ممکن به منطقه مورد ارسال نماید.

هزینه باربری هفت تیر تهران

تعرفه و قیمت های باربری و حمل بار توسط اتحادیه حمل بار محاسبه می گردد.اما برخی از خدمات اضافی ممکن است سبب تغییر قیمت ها شود. ما در باربری شیک بار در تلاش هستیم که بر اساس خدمات ارائه شده،بهترین قیمت را نسبت به سایر شرکت ها برای افراد در نظر بگیریم تا مشتری همواره و از هر جهت از باربری شیک بار رضایت کامل را داشته باشد.

تغییر قیمت ها ممکن است. به علت نوع و تعداد خودرو های حمل بار تعداد کارتن ها جهت بسته بندی، تعداد کارگران جهت حمل و نقل سریع تر اسباب و اثاثیه و..صورت بگیرد.

باربری پاسداران

هم وانت پیکان و هم وانت نیسان را برای رفاه حال شما تدارک دیده ایم.

اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه خود را بما بسپارید تا به بهترین شکل ممکن برایتان انجام بدهیم.

با کامیونهای مسقف و ۶ متری مخصوص شهرستان در هر لحظه آماده ایم.

اگر تصمیم به بسته بندی گرفتید حتما با اکسین بار تماس بگیرید

اکسین بار با دارا بودن پرسنل ماهر و مجرب در امر بسته بندی شما را در کاهش دغدغه شکستگی وسایل همراهی میکند

باربری و اتوبار هفت تیر
بسته بندی تخصصی

شرکت باربری شیک بار آماده ارائه خدمات باربری جهت امور باربری هفت تیر تهران می باشد. برای اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره می توانید با ما در تماس باشید.

تلفن های تماس شبانه روزی شیک بار

۴۴۹۲۴۱۵۲

۲۲۴۱۹۴۱۳

۸۸۶۰۳۳۹۸

۰۹۱۲۹۴۵۷۰۰۹

Call Now Buttonتماس بگیرید