باربری و اتوبار شیخ بهایی

باربری و اتوبار شیخ بهایی همراه همیشگی شماست در تمام لحظه ها.

باربری شیخ بهایی متخصص بسته بندی اثاثیه منزل در تمام نقاط شیخ بهایی.

وانت بار شیخ بهایی شبانه روزی آماده ارائه خدمات اسباب کشی میباشد.

شرکت ما تمام محدوده شیخ بهایی، ملاصدرا، میدان ونک، خیابان خدامیف کردستان شمال، شیراز شمالی و گاندی شمالی و جنوبی را پوشش میدهد

حمل اثاثیه منزل در اتوبار شیخ بهایی را به باربری اکسین تهران بسپارید

حمل بار با وانت نیسان در تمام نقاط تهران با بهترین نوع وانت کفی دار در شیخ بهایی

باربری و اتوبار شیخ بهایی تهران

اتوبار شیخ بهایی یکی از قدیمی ترین و زیبا ترین مناطق شمال شرق استان تهران محله شیخ بهایی می باشد.بسیاری از شرکت های باربری تهران امروزه در این منطقه از تهران مشغول فعالیت می باشند آماده ارائه خدمات اسباب کشی و باربری هستند .شرکت اتوبار و باربری شیک بار یکی از شرکت هایی است که با تجربه طولانی مدت در این زمینه آماده انجام تمامی خدمات اسباب کشی از جمله بسته بندی اسباب و اثاثیه،باربری،وحمل و نقل و….می باشد.

خدمات باربری شیخ بهایی تهران

باربری شیخ بهایی یکی از زیر مجموعه های باربری شیک بار، باربری شمال تهران می باشد که باربری شیخ بهایی تهران جزئی از خدمات این محدوده است. باربری شیخ بهایی تهران آماده همکاری با تمامی افراد و شرکت ها در زمینه حمل و نقل و اسباب کشی لوازم و وسایل از محله شیخ بهایی به سایر نقاط تهران و یا شهرستان می باشد.

باربری و اتوبار شیخ بهایی

خدمات باربری و اتوبار شیخ بهایی عبارتند از

  • بسته بندی وسایل
  • حمل و اثاثیه منزل و یا شرکت به سایر نقاط تهران و شهرستان
  • صدور بارنامه و بیمه بارنامه دولتی رایگان

شرکت باربری شیک بار با سالها تجربه در زمینه اسباب کشی و جابجایی اسباب و اثاثیه در خدمت تمامی افراد و ارگان ها در منطقه شیخ بهایی می باشد

خدمات بسته بندی اتوبار شیخ بهایی تهران

یکی از خدمات شرکت باربری شیک بار بسته بندی وسایل به شکل کاملا حرفه ای

با استفاده از بروزترین روش های بسته بندی می باشد. باربری شیخ بهایی تهران تمامی وسایل و لوازم شما را با استفاده از وسایل بسته بندی مخصوص آماده جابه جایی به سایر نقاط خواهد نمود

به گونه ای که هیچ گونه صدمه در حین جابجایی با اسباب و اثاثیه شما وارد نشود.

پس شما عزیزان می توانید با خیال آسوده اسباب و اثاثیه خود را برای جابجایی را به شرکت باربری شیک بار بسپارید.

استفاده از کارتن های محکم،استرچ رپ، و انواع دیگر وسایل برخی از خدماتی است که ما در بسته بندی وسایل از آن استفاده خواهیم نمود.

شرکت باربری شیک بار با به کار گیری کارگران مجرب تمامی وسایل شما را به صورت دقیق و منظم بسته بندی و پس از آن جابجا خواهند نمود.لوازم باربری و ماشین های حمل بار مورد استفاده در باربری شیخ بهایی تهران جز بهترین لوازم مورد استفاده در باربری می باشد.

محدوده باربری شیخ بهایی تهران

منطقه شیخ بهایی تهران در قسمت شمالی شرق استان تهران واقع شده است.این منطقه جز قدیمی ترین و خوش آب و هوا ترین مناطق استان تهران می باشد.امروزه ساختمان های مسکونی و تجاری بسیاری در این منطقه احداث شده است که اهمیت یک شرکت باربری مناسب در این منطقه را دو چندان می کند.

محدوده شیخ بهایی از شرق تا بزرگراه امام علی،از شمال تا بزرگراه ارتش، از غرب به خیابان لنگری و از جنوب به بزرگراه صدر محدوده می شود. با توجه به موقعیت مکانی این محله و دسترسی و سه بزرگراه اصلی تهران انجام امور باربری ساده تر صورت می گیرد. اما نکته ای مهمی که می بایست درباره ای باربری شیخ بهایی مورد توجه قرار گیرد تسلط به تمامی خیابان های این محدوده جهت فرار از ترافیک ها محدوده می باشد.باربری شیخ بهایی تهران با تیمی مسلط به محدوده می تواند تمامی اسباب و اثاثیه شما را در کوتاه ترین زمان ممکن به منطقه مورد ارسال نماید.

باربری و اتوبار شیخ بهایی

هزینه باربری و اتوبار شیخ بهایی تهران

تعرفه و قیمت های باربری و حمل بار توسط اتحادیه حمل بار محاسبه می گردد.اما برخی از خدمات اضافی ممکن است سبب تغییر قیمت ها شود. ما در باربری شیک بار در تلاش هستیم که بر اساس خدمات ارائه شده،بهترین قیمت را نسبت به سایر شرکت ها برای افراد در نظر بگیریم تا مشتری همواره و از هر جهت از باربری شیک بار رضایت کامل را داشته باشد.

تغییر قیمت ها ممکن است. به علت نوع و تعداد خودرو های حمل بار تعداد کارتن ها جهت بسته بندی، تعداد کارگران جهت حمل و نقل سریع تر اسباب و اثاثیه و..صورت بگیرد.

باربری و اتوبار شیخ بهایی

هم وانت پیکان و هم وانت نیسان را برای رفاه حال شما تدارک دیده ایم.

اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه خود را بما بسپارید تا به بهترین شکل ممکن برایتان انجام بدهیم.

با کامیونهای مسقف و ۶ متری مخصوص شهرستان در هر لحظه آماده ایم.

شرکت باربری اکسین بار آماده ارائه خدمات باربری جهت امور باربری شیخ بهایی تهران می باشد. برای اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره می توانید با ما در تماس باشید.

تلفن های تماس شبانه روزی شیک بار

۴۴۹۲۴۱۵۲

۲۲۴۱۹۴۱۳

۸۸۶۰۳۳۹۸

۰۹۱۲۹۴۵۷۰۰۹

هر زمان در محدوده شیخ بهایی اقدام به بسته بندی اسباب منزل نمودید اکسین بار را در جریان بگذارید

حمل اثاثیه منزل در شیخ بهایی با شرکت باربری اکسین بصورت شبانه روزی

باربری و اتوبار شیخ بهایی
Call Now Buttonتماس بگیرید