باربری و اتوبار ستارخان

باربری و اتوبار ستارخان همراه همیشگی شماست در تمام لحظه ها.

باربری ستارخان متخصص بسته بندی اثاثیه منزل در تمام نقاط ستارخان.

وانت بار ستارخان شبانه روزی آماده ارائه خدمات اسباب کشی میباشد.

باربری و اتوبار ستارخان

اتوبار ستارخان تهران

اتوبار ستارخان یکی از قدیمی ترین و زیبا ترین مناطق استان تهران محله ستارخان می باشد.بسیاری از شرکت های باربری تهران امروزه در این منطقه از تهران مشغول فعالیت می باشند آماده ارائه خدمات اسباب کشی و باربری هستند .شرکت اتوبار و باربری شیک بار یکی از شرکت هایی است که با تجربه طولانی مدت در این زمینه آماده انجام تمامی خدمات اسباب کشی از جمله بسته بندی اسباب و اثاثیه،باربری،وحمل و نقل و….می باشد.

خدمات باربری ستارخان تهران

باربری ستارخان یکی از زیر مجموعه های باربری اکسین بار، باربری شمال تهران می باشد که باربری ستارخان تهران جزئی از خدمات این محدوده است. باربری ستارخان تهران آماده همکاری با تمامی افراد و شرکت ها در زمینه حمل و نقل و اسباب کشی لوازم و وسایل از محله ستارخان به سایر نقاط تهران و یا شهرستان می باشد.

تخلیه وسایل دندانپزشکی توسط تیم متخصص اکسین بار در ستارخان تهران

باربری و اتوبار ستارخان

خدمات باربری ستارخان اکسین بار عبارتند از

  • بسته بندی وسایل
  • حمل و اثاثیه منزل و یا شرکت به سایر نقاط تهران و شهرستان
  • صدور بارنامه و بیمه بارنامه دولتی رایگان

شرکت باربری اکسین بار با سالها تجربه در زمینه اسباب کشی و جابجایی اسباب و اثاثیه در خدمت تمامی افراد و ارگان ها در منطقه ستارخان می باشد

خدمات بسته بندی اتوبار ستارخان تهران

یکی از خدمات شرکت باربری اکسین بار بسته بندی وسایل به شکل کاملا حرفه ای و با استفاده از بروزترین روش های بسته بندی می باشد. باربری ستارخان تهران تمامی وسایل و لوازم شما را با استفاده از وسایل بسته بندی مخصوص آماده جابه جایی به سایر نقاط خواهد نمود و به گونه ای که هیچ گونه صدمه در حین جابجایی با اسباب و اثاثیه شما وارد نشود. پس شما عزیزان می توانید با خیال آسوده اسباب و اثاثیه خود را برای جابجایی را به شرکت باربری شیک بار بسپارید. استفاده از کارتن های محکم،استرچ رپ، و انواع دیگر وسایل برخی از خدماتی است که ما در بسته بندی وسایل از آن استفاده خواهیم نمود.

شرکت باربری اکسین بار با به کار گیری کارگران مجرب تمامی وسایل شما را به صورت دقیق و منظم بسته بندی و پس از آن جابجا خواهند نمود.لوازم باربری و ماشین های حمل بار مورد استفاده در باربری ستارخان تهران جز بهترین لوازم مورد استفاده در باربری می باشد.

در اطراف ستارخان و محدوده گیشا هم بصورت شبانه روزی خدمات باربری و حمل اثاثیه منزل انجام میدهیم

باربری و اتوبار ستارخان

محدوده باربری ستارخان تهران

منطقه ستارخان تهران در قسمت استان تهران واقع شده است.این منطقه جز قدیمی ترین و خوش آب و هوا ترین مناطق استان تهران می باشد.امروزه ساختمان های مسکونی و تجاری بسیاری در این منطقه احداث شده است که اهمیت یک شرکت باربری مناسب در این منطقه را دو چندان می کند.

محدوده ستارخان از شرق تا بزرگراه امام علی،از شمال تا بزرگراه ارتش، از غرب به خیابان لنگری و از جنوب به بزرگراه صدر محدوده می شود. با توجه به موقعیت مکانی این محله و دسترسی و سه بزرگراه اصلی تهران انجام امور باربری ساده تر صورت می گیرد. اما نکته ای مهمی که می بایست درباره ای باربری ستارخان مورد توجه قرار گیرد تسلط به تمامی خیابان های این محدوده جهت فرار از ترافیک ها محدوده می باشد.باربری ستارخان تهران با تیمی مسلط به محدوده می تواند تمامی اسباب و اثاثیه شما را در کوتاه ترین زمان ممکن به منطقه مورد ارسال نماید.

هزینه باربری ستارخان تهران

تعرفه و قیمت های باربری و حمل بار توسط اتحادیه حمل بار محاسبه می گردد.اما برخی از خدمات اضافی ممکن است سبب تغییر قیمت ها شود. ما در باربری شیک بار در تلاش هستیم که بر اساس خدمات ارائه شده،بهترین قیمت را نسبت به سایر شرکت ها برای افراد در نظر بگیریم تا مشتری همواره و از هر جهت از باربری شیک بار رضایت کامل را داشته باشد.

تغییر قیمت ها ممکن است. به علت نوع و تعداد خودرو های حمل بار تعداد کارتن ها جهت بسته بندی، تعداد کارگران جهت حمل و نقل سریع تر اسباب و اثاثیه و..صورت بگیرد.

باربری و اتوبار ستارخان

هم وانت پیکان و هم وانت نیسان را برای رفاه حال شما تدارک دیده ایم.

اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه خود را بما بسپارید

تا به بهترین شکل ممکن برایتان انجام بدهیم.

با کامیونهای مسقف و ۶ متری مخصوص شهرستان در هر لحظه آماده ایم.

شرکت باربری اکسین بار آماده ارائه خدمات باربری جهت امور باربری ستارخان تهران می باشد.

برای اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره می توانید با ما در تماس باشید.

تلفن های تماس شبانه روزی شیک بار

۴۴۹۲۴۱۵۲

۲۲۴۱۹۴۱۳

۸۸۶۰۳۳۹۸

۰۹۱۲۹۴۵۷۰۰۹

Call Now Buttonتماس بگیرید